Časté dotazy našich zákazníků

Za jak dlouho jsme schopni dodat Vámi vybrané žaluzie?

"Žaluzie vyrábíme v termínu do jednoho týdne. Pokud si přejete dodávku i s montáží budou Vám nainstalovány do dvou týdnů. Pokud si přejete dodat žaluzie v kratším termínu, konzultujte to prosím s naším obchodním pracovníkem, který Vám v případě možnosti vyhoví bez příplatku."

Jaká je na žaluzie záruka?

"Záruku na žaluzie poskytujeme 24 měsíců."

Jak sečistí lamely na vertikální žaluzii?

"Lamely jsou ošetřeny antistatickou úpravou. Jako běžná údržba postačí jednou za čas lamely vyluxovat.Většina výrobců textilních lamel nedoporučuje doma prát."

"Při větším znečištění je možné lamely namočit do vlažné vody s jemným pracím prostředkem (nikoliv a agresivním pracím práškem) a za pomocí houbičky nebo jemnějšího kartáčku nečistotu odstranit. Při manipulaci s lamelou zabraňtě jejímu zlomení. Vyčištěné lamely zavěšte ještě vlhké zpět na své místo. Existují i specializované čistírny, které udělají tuto práci za Vás."

Jak se čistí horizontální /hliníkové/ žaluzie?

"Zde je malinko větší problém. Nejsnadnější je lamely jednou za 3 až 4 týdny přeluxovat. Vysavač a za pomoci hubice s dlouým vlasem /čím delší tím lepší/. Lamely ve vodorovné poloze od shora dolů pomalu přejet.""Záruku na žaluzie poskytujeme 24 měsíců."

Hodí se mi vertikální žaluzie do bytu?

"Už dávno neplatí, že vertikální žaluzie jsou záležitostí pouze komerčních prostor. Díky velkému množství barevných odstínů a typů lamel budou vhodnou dekorací i do Vašeho bytu či rodinného domu."

Co dělat v případě závady na žaluzii?

"Pokud jsou žaluzie vyrobeny naší firmou, jsou skladem všechny potřebné náhradní díly. Stačí nás navštívit na naší adrese. Na Vaše přání zajedeme k Vám domů a žaluzii opravíme přímo na místě. V případě většího poškození Vám žaluzii odmontujeme, opravíme u nás ve firmě a po dohodě s Vámi namontujeme zpět."

Z jakého materiálu jsou žaluzie vyrobeny?

"Profil je vyroben z hliníkové slitiny s bílou povrchovou úpravou. Lamely jsou z polyesteru, bavlny nebo sklotextilu."